Mikrocement

Materiál, ktorý vám otvára dvere k netušeným dekoratívnym technikám a povrchom, o ktorých ste snívali.

Náš hlavný obchodný partner

Výhradný distribútor značky Stone Age, výrobcu unikátneho mikrocementu, pre Slovensko.

CHCEM VEDIEŤ VIAC

logo-dobakamenna

Doba udáva trendy a ľudia kráčajú s dobou.

V posledných rokoch sa mikrocement skutočne presťahoval do domácností takmer po celom svete. A Slovensko nie je výnimkou. Materiál, ktorý sa za posledné roky zdokonaľoval svojim zložením, dizajnom, ale aj univerzálnosťou a funkčnosťou sa stal obľúbeným riešením pri dokončovaní novostavieb aj rekonštrukcií starších priestorov.

Mikrocement je dekoratívny materiál zložený z cementu, živíc na vodnej báze, prísad a minerálnych pigmentov, ktorý možno vďaka jeho veľkej priľnavosti aplikovať takmer na čokoľvek.

Mnohý z vás si kladú otázku, čo je „čokoľvek“?

Tento takmer 3 mm materiál sa aplikuje priamo na existujúci materiál: na obkladačky, sadrokartón, dlažbu, mramor, terrazzo či omietku. Najmodernejší náter bez spojov vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. Použiteľný na podlahy, steny, schody, stropy, dokonca aj na nábytok. Dekoratívnych využití mikrocementu je nekonečné množstvo, a preto je jeho použitie také rozšírené. Jeho všestrannosť vedie k tomu, že sa čoraz viac dostáva do povedomia ľudí.

Bez ohľadu na aký povrch sa má mikrocement aplikovať, nám v spoločnosti MS Decor záleží na konečnom výsledku. Preto je v našej snahe dosiahnuť optimálny, viacúčelový a kvalitný výrobok, ktorý vydrží dlhú dobu a prispôsobí sa vaším predstavám. 

Čo to znamená?

S mikrocementom od Doby kamennej dokážete pokryť hocijaký povrch, nech je akokoľvek veľký. Dosiahne sa súvislá vrstva bez škár a trhlín. Týmto spôsobom sa vyhnete znečisteným miestam, čo uľahčí čistenie a dezinfekciu a prispeje k tomu, že sa v nich nebudú vyskytovať baktérie a choroboplodné zárodky. Preto je dopyt po mikrocemente v kuchyniach a kúpeľniach tak vysoký.

Ak si myslíte, že je to všetko, mýlite sa. Pozrite sa, čo všetko mikrocement dokáže…

Ukážky použitia mikrocementu

Povedali o nás...

Portfólio naších prác