Maliarske práce

Ústretovosť, serióznosť a kvalita.

Naše služby

V dnešnej dobe nie je ťažké nájsť majstrov maliarov. Otázkou však je, či ste si vybrali profesionála, ktorý sa danej téme rozumie.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu a želania zákazníkov. V rámci konzultácie vám radi poskytneme poradenstvo a kreatívne nápady, ktoré pre vás následne zrealizujeme. Či už si na maľovanie vyberiete materiály dostupné na našom trhu (Sefra, Keim, Sikkens) alebo materiály celosvetové (Farrou & Ball, LittleGreen, CooperColours), so všetkými máme dlhoročné skúsenosti a s výrobcami či distribútormi zjednané seriózne ceny.

Práca má byť profesionálna, ale samozrejme treba prihliadať aj na správny pomer ceny a kvality. Ponúkame špičkový výkon za skutočne výhodnú cenu. Čo sa týka profesionality, nezanedbateľným aspektom pre väčšinu zákazníkov je čistota, ktorá je pre našich zamestnancov nepochybne samozrejmá.

Naši majstri opustia zrekonštruované priestory tak, ako ste ich zanechali – ČISTÉ. Pre náš tím je to samozrejmosťou.

Vyskúšajte naše maľovanie ALL INCLUSIVE!

V posledných rokoch sa mikrocement skutočne presťahoval do domácností takmer po celom svete. A Slovensko nie je výnimkou. Materiál, ktorý sa za posledné roky zdokonaľoval svojim zložením, dizajnom, ale aj univerzálnosťou a funkčnosťou sa stal obľúbeným riešením pri dokončovaní novostavieb aj rekonštrukcií starších priestorov.

Zoznam maliarskych prác.

– maľovanie interiérov 
– maľovanie exteriérov
– vysokotlakové striekanie – airless systém
– maľovanie spoločných priestorov 
– maľovanie kancelárskych priestorov 
– nátery plechových striech
– renovácia a umývanie fasád 
– stierkovanie všetkých povrchov
– stierkovanie airless systém
ukazka-pri-praci

Ukážky našej práce

Portfólio naších prác

Povedali o nás...